Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокФилмовиПрвиот трејлер за филмот 'Reminiscence' - Sci-Fi, Thriller со Hugh Jackman

Првиот трејлер за филмот ‘Reminiscence’ – Sci-Fi, Thriller со Hugh Jackman

Научник открива начин како да го оживее минатото и ја користи технологијата за да ја бара својата изгубена љубов.

Филмот ќе биде достапен во кино и на HBO Max од 20-ти Август, 2021 година.

 

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО