Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокФилмовиЛегендарниот режисер Steven Soderbergh со нов филм! (ВИДЕО)

Легендарниот режисер Steven Soderbergh со нов филм! (ВИДЕО)

No Sudden Move е насловот на новиот филм на Steven Soderbergh за оваа година!

Во филмот се работи за група криминалци кои ќе бидат приморани да работат заедно од мистериозни причини откривајќи која е причината зад нивната едноставна работа која оди наопаку.

Во главните улоги: Matt Damon, Brendan Fraser, Jon Hamm и глумци како David Harbour, Benicio Del Toro, Julia Fox и Don Cheadle.

Погледнете го и краткиот трејлер!

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО