Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокПоп КултураTom Cruise го изведе најопасниот „каскадерски трик“ во неговата кариера (Видео)

Tom Cruise го изведе најопасниот „каскадерски трик“ во неговата кариера (Видео)

Снимањето на ’Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One‘ дава знаци на досега нешто невидено во филм!

Tom Cruise може да се категоризира како посебна класа на актери кој дефинитивно со самото присуство носи одлична глума и големи возбудувања на гледачите поради фактот дека сам ги изведува сите негови „каскадерски трикови“ без никаква помош од каскадер.

’Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One‘ е филмот во кој ќе ја видиме досега најопасната изведба на Tom, погледнете го видеото:

Прочитајте што има да каже актерот во денешното интервју за Empire Magazine:

Да се потсетиме на денот кога Tom се снајде со сериозна повреда на неговата нога и продолжи да трча со цел да ја досними сцената за ’Mission Impossible 6‘:

Оваа сабота (08.07) премиерно во Cineplexx MK , ќе го гледаме филмот 4 дена порано од светската премиера. Билетите се во продажба ТУКА.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО