Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокФилмовиА24 компанијата со трејлер за новиот филм The Green Knight

А24 компанијата со трејлер за новиот филм The Green Knight

Погледнете го првиот трејлер за The Green Knight.

The Green Knight, повторување на средновековната приказна за Зелениот витез од компанијата А24. Во кината на 30 Јули 2021 година. Во главните улоги: Dev Patrel, Alicia Vikander и Joel Edgerton.

Погледнете го и првиот краток трејлер.

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО