Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокФилмовиПозади Сцените на ‘Zack Snyder’s Justice League’ (ВИДЕО)

Позади Сцените на ‘Zack Snyder’s Justice League’ (ВИДЕО)

Restore The Snyder-Verse

Визијата на режисерот Zack Snyder конечно се оствари благодарение на сите фанови кои гласно и јасно ја искажаа желбата за вистинската верзија на ‘Justice League’ па токму затоа некој од вас можеби го пропуштил овој мини-филм (5 минутно видео) во кое дознаваме повеќе за снимањето и изработката на филмот.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ