Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокПоп КултураСе продава Chicken McNugget во форма на ликовите од Among Us за...

Се продава Chicken McNugget во форма на ликовите од Among Us за ЛУДА цена на eBay.

Аукцијата која во моментов трае на eBay ќе биде активна уште 19 часа (до 09:00 часот наутро).

Се продава Chicken Nugget од McDonald’s по цена од $99,005 на eBay која се очекува да достигне цифра од $150,000 во текот на денот.

Во продолжение ви е достапен линкот од аукцијата на eBay, во секој период од денот знае да се накачи цената. (https://www.ebay.com/itm/304012821839)

Официјалниот профил на видео играта ‘Among Us’ на 1-ви Јуни објави tweet кога цената на пилешкото парче беше само $34,443.43!

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО