Денес е вторник, 3 октомври 2023
ПочетокФилмовиПрви реакции, мислења и критики БЕЗ СПОЈЛЕРИ за 'The Batman'!

Први реакции, мислења и критики БЕЗ СПОЈЛЕРИ за ‘The Batman’!

Тензична детективска приказна која е прикажана на реален начин, Готам доловен во вистинско, мрачно, comic-book светло!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ