Денес е недела, 26 март 2023
ПочетокПоп КултураTom Cruise го изведе најопасниот „каскадерски трик“ во кариерата (Видео)

Tom Cruise го изведе најопасниот „каскадерски трик“ во кариерата (Видео)

Снимањето на ’Mission Impossible 7‘ дава знаци на досега нешто невидено во филм!

Tom Cruise може да се категоризира како посебна класа на актери кој дефинитивно со самото присуство носи одлична глума и големи возбудувања на гледачите поради фактот дека сам ги изведува сите негови „каскадерски трикови“ без никаква помош од каскадер.

’Mission Impossible 7‘ е филмот во кој ќе ја видиме досега најопасната изведба на Tom, погледнете го видеото:

Прочитајте што има да каже актерот во денешното интервју за Empire Magazine:

Да се потсетиме на денот кога Tom снајде со сериозна повреда на неговата нога и продолжи да трча со цел да ја досними сцената за ’Mission Impossible 6‘:

 

’Mission Impossible 7‘ закажан за 27-ми Мај, 2022 година.

Подолу можете да го видите официјалното интервју од Empire Magazine:

https://www.empireonline.com/movies/news/tom-cruise-dangerous-stunt-motorbike-mission-impossible-7/

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ